POMOC 24h  +48 000 000 000


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/idaa26564407/ftp/www_translend/components/com_k2/models/item.php on line 763

Formy wynajmu

Nasza firma proponuje Państwu szeroką gamę usług, które skierowane są do klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz firm.

Różne formy wynajmu

 • Krótkoterminowy

  Do dyspozycji naszych klientów pozostają samochody marki hyundai, fiat i opel. Modele i ich wyposażenie znajdziecie państwo w cenniku. Samochody wyposażamy dodatkowo w zależności od potrzeb w nawigacje czy CB radia. Łatwa procedura i dogodne warunki najmu gwarantują szybką i sprawną obsługę.
 • Długoterminowy (finansowanie środków transportu wraz z ich obsługą)

  Wynajem długoterminowy, to oferta skierowana do nowo powstałych, małych i średnich firm. Przedsiębiorcy, którzy rozpoczynają działalność gospodarczą niejednokrotnie nie posiadają dość środków na zakup floty, czy też pojedynczych środków transportu.

  Długoterminowy wynajem, to forma dzierżawy pojazdu na pograniczu leasingu, bez dokonywania zbędnych formalności (sprawdzania zdolności kredytowej, zaświadczeń, itp..), jak również możliwość precyzyjnego określenia budżetu firmy i uniknięcie dodatkowych kosztów związanych z eksploatacją samochodu, a także utratą jego wartości. Dodatkowym atutem tej opcji wynajmu są stałe koszty miesięczne, bez ponoszenia dodatkowych opłat, związanych z przeglądami, naprawami, wymianą opon i likwidacją szkód komunikacyjnych. .

  Fakt korzystania z wynajmu w połączeniu z zarządzaniem flotą daje już przy kilku samochodach poważne oszczędności, zwiększając efektywność i wydajność w Twojej firmie. Cena ustalana jest indywidualnie, w zależności od potrzeb klienta – rodzaju samochodu, okresu najmu i innych warunków. .

  Minimalny okres wynajmu samochodu – 6 miesięcy.

Zarządzanie flotą

Jest usługą , w ramach której gwarantujemy pełen serwis samochodu. Naprawy, wymiany sezonowe ogumienia, przeglądy oraz inne czynności związane z jego bezawaryjną pracą leżą po naszej stronie. Na czas ewentualnej naprawy samochodu podstawiamy pojazd zastępczy.

W ramach tej usługi, zajmujemy się także pełnym ubezpieczeniem floty samochodowej, jak również wszelkimi czynnościami, związanymi z likwidacją szkód komunikacyjnych. Istnieje możliwość wykonywania comiesięcznych statystyk czy też analiz, zmierzających do zminimalizowania kosztów w zakresie eksploatacji pojazdów. Na specjalne życzenie klienta montujemy nadajniki GPS – pozwalające kontrolować wiele istotnych parametrów.

Samochód zastępczy na czas naprawy

To produkt skierowany dla osób których samochód uległ uszkodzeniu w kolizji. Z polisy OC sprawcy na podstawie obowiązujących przepisów możecie państwo domagać się zwrotu kosztów za wynajem samochodu w dowolnej wypożyczalni.

Ubezpieczyciele są zobowiązani do ujęcia tych kosztów w przyznanym odszkodowaniu.

Usługi specjalne – samochód z kierowcą

Świadczymy usługi w zakresie obsługi imprez rodzinnych, firmowych, wizyt biznesowych. Wynajem samochodu z kierowcą, daje więcej możliwości gospodarowania swoim czasem. Możesz skoncentrować się na realizacji zamierzonych planów biznesowych, jak i rodzinnych, dzięki czemu osiągniesz większą efektywność, zapewniając sobie pełen komfort, relaks i wygodę.

Zabezpieczamy odbiór z lotniska Katowice – Pyrzowice, Kraków – Balice, gwarantujemy punktualność i bezpieczną podróż do celu.

Wynajem przyczep lekkich

Naszą ofertę wzbogaciliśmy o wynajem przyczep towarowych lekkich oraz lawet, przystosowanych do przewozu quadów, motocykli czy maszyn. Posiadamy w ofercie przyczepy otwarte, oplandeczone oraz wyposażone w szczelne pokrywy z włókna szklanego Pasy mocujące zabezpieczamy gratis.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/idaa26564407/ftp/www_translend/templates/translend/html/com_k2/default/item.php on line 261